загрузка...
Головна | Реєстрація | Вхід Вітаю Вас Гість | RSS

Категорії розділу
Останні новини серіалу Величне Століття [232]
Всі останні новини Величного століття, про серіал та про акторів
Останні новини серіалу Кесем Султан [6]


Шалені знижкиНаше опитування
Чи подобається Вам 4 сезон і чи дивитесь його на нашому сайті?
Всього відповідей: 1786

Ваша реклама

Тут може бути Ваша реклама


Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


загрузка...
Головна » Новини » Останні новини серіалу Величне Століття

4 промахи творців серіалу "Величне століття", що викликали невдоволення глядачів
10.09.2013, 21:456 вересня 1566 пішов з життя султан Сулейман , великий турецький султан тієї епохи. Історія його життя і правління знайшла відображення в гучному серіалі « Величне століття» . Ми розповімо про основні відмінності реальної історії султана від того , як вона показана в серіалі.

1 . Особистість султана. Історичні факти вказують на те , що султан Сулейман був людиною замкненою , що не прощав промахів і невдач і був вкрай жорстокий. У серіалі він показаний досить добродушним і чуйною людиною по відношенню як до своєї сім'ї , так і до інших. Також у серіалі ми бачимо , що султан вживає алкоголь , що в принципі неможливо в ісламі .
2 . У султана Сулеймана є гарем, у якому проживають наложниці . Вони допомагають по господарству в палаці , а деякі стають улюбленими жінками самого падишаха. Одна з найяскравіших наложниць султана - дівчина на ім'я Махідевран . Вона народила сина Мустафу , який мав стати правителем після смерті султана. Махідевран дуже красива жінка , в серіалі підкреслюється її краса в порівнянні з іншою коханою жінкою монарха , Хюррем . У дійсності ж султан ставився досить байдуже до своїх наложниць , та й дружинам теж , виділяючи тільки одну з них.
3 . Сім'я султана. Дружиною султана стає красива з його наложниць - Хюррем . У серіалі показано , що з султаном вона познайомилася ще до вечора , коли всі дівчата - наложниці танцювали для нього спеціально поставлений танець. Історія стверджує , що знайомство відбулося випадково на вечорі танців , коли Хюррем почала танцювати , відштовхнувши солістку . Також з історії ми дізнаємося , що Хюррем - дівчина дуже розумна , знала три мови і була жадібною до навчань . У серіалі ж вона займається тільки з учителем , особливого завзяття до осягнення науки не проявляє. В своїх походах монарх пише Хюррем безліч любовних листів , і дівчина відповідає йому , хоча по серіалу , знову ж таки, вона навіть писати не вміє. В історії ж Хюррем не тільки сама писала листи султанові , але ще й давала в них безліч відповідей на важливі державні питання , не обмежуючись тільки любовною тематикою.
4 . Ібрагім , перший візир і близький друг султана. Тут ситуація зворотна тій , що з султаном : за сюжетом серіалу він - практично зразковий сім'янин , лише іноді змінює дружині . За деякими історичними даними , Ібрагім мав досить багато наложниць.

Серіал « Величне століття» є , звичайно , художнім осмисленням історії того часу . Як кажуть самі його творці , відомостей про ту епоху було не так багато і діалоги героїв довелося додумувати самим. Але жителі Туреччини були вкрай обурені кричущими невідповідностями : до режисерів надійшло понад 70000000 скарг глядачів на сценарій серіалу.Нравится


Категорія: Останні новини серіалу Величне Століття
Переглядів: 2234 | Рейтинг: 1.7/3
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *:


Форма входу
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz

Коротко про Серіал Роксолана Величне Століття

Серіал Величне Століття – це один з тих серіалів, дивлячись який можна з головою поринути у стародавні часи коли правив десятий султан Османської Імперії, дізнатися більше про стародавні часи, традиції, звичаї Сходу. Всі серії Ви будете дивитися практично на одному диханні а переглядаючи їх на нашому сайті онлайн українською мовою ви будете вражені наскільки правдиво грають персонажі серіалу. Ви зможете дізнатися про найбільш яскраві події, які відбувалися в ті часи. Ви зможете осягнути більш повне уявлення про таку величну історичну особистість як Султан Сулейман та про людей, які його оточували під час правління. Засліплене кохання до нещасної українки, ревнощі, інтриги та вбивства і все це заради одного єдиного та найважливішого – кохання та прагнення до влади. Це все та інші не менш захоплюючі факти ви побачите на нашому сайті. Дивлячись Величне століття онлайн у нас Вам більше не доведеться шукати інші серії десь в другому місці, оскільки у нас зібрані всі серії з максимально повними описами.

Зміна влади досягнула і Османської Імперії. До правління сходить Великий Султан Сулейман. Його завжди вірний слуга Ібрагім стає його правою рукою – пашею. Сулейман вже має сина Мустафу та жінку Махідевран, та все змінюється після того як в гаремі з’являється нова наложниця на ім’я Олександра (Роксолана) – звичайна дівчина слов’янських коренів, що була взята до полону після набігу жорстоких кримських татар та була продана до гарему Султана Великого. Згідно всіх законів Султан не має права мати більше чотирьох дружин та має право мати стільки наложниць в гаремі, скільки побажає. Як тільки Роксолана потрапила до гарему вона практично відразу дуже приглянулася для Султана а згодом вона прийняла мусульманство та отримала нове ім’я – Хюррем, тобто «весела». Проходить не так багато часу, трапляється безліч різних цікавих подій та фактів і Роксолана вже дружина Сулеймана та мати його дітей. Після одруження Султана з Роксоланою боротьба за владу дуже посилюється. Ось тут і починається так званий «світанок» Великої імперії. Старе правління вже в минулому, на його зміну приходить нове, зовсім інше правління і розпочинається вже нова глава Великої Османської династії. Дивлячись серіал Ви зможете переглянути безліч великих, історичних та легендарних перемог Султана Сулеймана. Зможете пережити разом з героями серіалу як політичні переживання так і різного роду інтриги. Ви можете вже зараз розпочати дивитись Серіал Роксолана Величне Століття онлайн та дізнатися багато цікаво про людей які жили в ті часи.

Всі серії серіалу Величне Століття у відмінній якості. Дивіться серіал онлайн разом з нами. Насолоджуйтесь і занурюйтесь у часи "Величного Століття" прямо зараз. Серіал заснований на реальних подіях.

Права на контент належать телеканалу 1+1