загрузка...
Головна | Реєстрація | Вхід Вітаю Вас Гість | RSS

Категорії розділу
Останні новини серіалу Величне Століття [232]
Всі останні новини Величного століття, про серіал та про акторів
Останні новини серіалу Кесем Султан [6]


Шалені знижкиНаше опитування
Чи подобається Вам дизайн нашого сайту?
Всього відповідей: 1389

Ваша реклама

Тут може бути Ваша реклама


Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0


загрузка...
Головна » Новини » Останні новини серіалу Величне Століття

Енгін Озтюрк (Шехзаде Селім) для журналу «Marie Claire Türkiye»
02.04.2014, 15:11Тверезий, правильний, скромний, добрий, справедливий... Такий Енгін Озтюрк. Ми провели один день разом з Енгін на зйомках серіалу Величне століття, де він зіграв Рудого Селіма, який робив все можливе для того, щоб стати Султаном в часи Османської Імперії. Насправді, він готовий до управління і сучасною державою в наш час. Молодий актор впевненими кроками розвивається в своїй кар'єрі і не зупиняється на досягнутому.
- Як Ви почали акторську кар'єру?
- У 2008 році в Ескішехірі я подивився театр під назвою « Kantocu », і зрозумів, що хотів би чарівним чином опинитися на сцені, зрозумів, що хочу стати актором. У ту мить я зрозумів, що в тій історії є місце і мені, і я подумав: «От якби я був на місці цього актора, я б ось так зіграв це!». Ну а потім я отримав освіту в консерваторії. Але ж акторська професія не постійна.
- Чи був у вас план « Б» ?
- Ніякого плану « Б» у мене не було. Поки я не вчиню план « А», я не переходжу на план «Б». Думати про план «Б», теж саме для мене, що й думати про план «А».
- Що Ви зробили для того, щоб втілити характер Селіма, коли прийняли пропозицію зніматися в «Величному столітті»?
- Для початку, я прочитав історичні книги. Коли я вчився в школі, мене не особливо цікавила історія. І я не знав достатньо про Селіме. І перша книга, що потрапила мені до рук виявилася книга Ожьє Гіслен Де Бусбек «Турецькі листа». На самому початку я зацікавився тільки Селімом II, його сім'єю, політикою. Але потім я помітив, що дуже втягнувся в історію Османської Імперії. Я зрозумів, що якщо ви щиро хочете дізнатися щось на певну тему, ви починаєте дуже любити історію! Ну а історія Османов вчилася нами в школі за принципом: «Хто і в скільки років став падишахом ». Ми виросли так і не дізнавшись, що проживав колись нашими предками, їх життєві нюанси, звички, сильні і слабкі сторони, то, що вони були такими ж людьми, як і ми.
- Як Ви вважаєте, у Вас є щось спільне з Селімом II ?
- У акторів є таке питання : «А якби це був я?» Я запитав сам себе про це. Якби я був на його місці, то волів би прагненню до трону і інтригам - мужнє життя.
- Ви стали прекрасною парою з Мерві Болугур (Нурбану Султан). Як проходять ваші зйомки?
- Ми з Мерві, як і з іншими акторами, зійшлися в поглядах з першого ж місяця. Приходить такий момент, коли ми починаємо ділитися один з одним своїми проблемами. Ви приносите один одному води, приходите на допомогу, словом стаєте друзями.
- Ви замислювалися про те, в який історичний персонаж Ви могли б закохатися ?
- Мене дуже приваблює, чи не красою напевно, а своєю історією одна жінка - це Мата Харі. Я насправді хотів би з нею познайомитися. Напевно вона б мене багато чому навчила...
- Що значить для Вас слава?
- Вона прекрасна, немов молодість, дуже солодка і трепетна, але одного разу ми постарїєм. І слава, і популярність, все це в ту мить буде втрачено. Не потрібно нею обманюватися!
- Ми дізналися про Вас вперше в серіалі «У чому вина Фатмагюль?» Перший же персонаж, якого Ви грали знімався в сцені насильства, як на вас це вплинуло?
- Сцена насильства з серіалі « Фатмагюль » залишилася там, в серіалі, і вона - тільки лише 10- хвилинна частина 81 серії. Мене зовсім не цікавили думки оточуючих з приводу того періоду в серіалі. Адже в нашій країні особливо люблять критикувати все і всіх, вдалий, або вдалий момент зокрема. Було необхідно відзняти цю сцену. Я і в Парку Гезі себе досить добре відчував, але і це теж дуже довго мусувалася. Чи стає мені погано, коли мене критикують? Ні!
- Вашого першого героя теж звали Селім. У обох були погані звички і слабкості. Невже ми тільки це хочемо бачити? Невже немає інших персонажів, крім них?
- У здаються схожими двох Селімов, є дуже різні сторони. На мій погляд, це характери, що поєднують в собі одночасно і хороше і погане. Погані сторони цих героїв виносяться на перший план для того, щоб підкреслити їх хороші сторони ! Можливо в процесі всього періоду погані якості на передньому плані, але на мій погляд, у цих персонажів є і хороші якості. За Örneğin -у Селім II настільки справедливий, що не хоче брати участь у битві. Він алкоголік, дуже залежний від спиртного, але він п'є задля насолоди, а для того, що б хоч на мить віддалитися від реального світу. Він змушений це робити. Він не може сказати: «Я йду! », Не може подати у відставку. Якщо він не буде робити те, що не хоче, він помре. Є усіма нами відомий наказ Фатіх Султан Мехмета : «Страта братів необхідна!» Тобто, якщо одного разу Падишах помре і він зійде на престол, він змушений буде вбити своїх братів. В іншому випадку хтось із них вб'є Селіма, щоб зайняти престол. - Ну а після цього яку роль Ви хотіли б зіграти?
- Я завжди кажу про те, що хотів би зіграти серійного вбивцю або хворого синдромом Дауна. Але, напевно, цього хочуть всі!
- Ви блондин... Звідки Ви родом?
- Я народився в Ескішехірі, але рід мого батька з Болгарії, а сім'я матері - іммігранти з Солоник.
- У Вас теж є риси характеру «поганого хлопця» ?
- Я не бачу себе таким, але я і ангелом себе не вважаю.
- Якій сім'ї Ви належите ?
- Я дитина зі звичайної, простої сім'ї. Батько - військовий, а мама - домогосподарка, а ще у мене три старші сестри.
- Коли Ви згадуєте своє дитинство, що першим приходить Вам на розум?
- До 11 років я ріс у великому дворі. Я пам'ятаю всіх, це були дуже веселі і хороші роки ! Для дитини двір, немов ігровий парк, бо там живуть люди однієї вікової групи і, як правило, їхні діти теж одного віку. ( Швидше за все мова йде про військове містечко) Коли ми грали в футбол, ми ніколи не створювали дві команди. Ми утворювали 4 команди, бо нас було настільки багато! У мене до цих пір є друзі тієї пори, з якими я зустрічаюся
- Хто Вас найбільше смішить ?
- Мій друг Тімурчін Ераслан Башгюль. Він теж актор, до того ж дуже комічний людина!
- Що до сьогоднішнього дня Вас найбільше засмутило ?
- Мене засмутила смерть мого друга Бурака. Нашій дружбі було 10 років! Ми втратили його внаслідок автокатастрофи.
- Що в житті цікавого, але чого Ви не можете прийняти?
- Я за гороскопом - знак «Терези » і у мене підвищене почуття справедливості... Так, я не мирюся з несправедливістю, безчесні. Нехай кожен отримує те, чого вартий. Я завжди хочу, щоб кожен отримував по заслугах. І я засмучуюсь, коли бачу зворотне.
- Що Ви найбільше хотіли б зрозуміти в жінках ?
- Я б хотів зрозуміти їх в принципі, все зрозуміти про них... (сміється). Але найбільше я не розумію, чому після того, як жінка прийняла тебе таким, який ти є, вона намагається тебе змінити? Чому ми робимо це і я не розумію.
- Ну а ви нас не намагаєтеся переробити точно так само?
- Але це ж особливість жінки! Змінювати її було б рівносильно брехні !
- Що в першу чергу Вас приваблює в жінці ?
- Її впевненість у собі... Коли жінка впевнена в собі, її погляд, хода, манера одягатися, все змінюється! Так, впевненість у собі змінює ауру жінки.
- Чи є спільні риси у жінок, яких Ви вважаєте красивими ?
- Я знову повторюся. Впевненість у собі... Я не створюю якийсь образ у себе в голові блондинки, чи брюнетки, з такими- очима, такими- зовнішніми даними.
- Як по-Вашому, можна багато раз закохуватися ?
- Сподіваюся...У коханні всі засоби хороші?
- Звичайно ж, не всі кошти...А що наприклад ? Ви брешете ?
- Так, я брешу, але я не вважаю це допустимим. Бо брехати погано... Це означає обдурювати того, хто перед тобою. Така істина! Через це я не вважаю всі шляхи допустимими.
- Ви ревнивий ?
- Так, я ревнивий, але це не сильна ревнощі, вона не приносить шкоди. Насправді, ці ревнощі заснована на тій думці, щоб захистити другу половинку від цього світу...
- Чоловіки плачуть ?
- Всі ті, у кого є почуття, плачуть. Навіть тварини...
- Є те, що люди знають щось інше про Вас, думку, яка склалася на основі брехні?
- Преса така річ, що 10 з 9 -ти новин виявляються істиною і саме через це у людей може скластися інша думка про тебе. Після того, як я з'явився на екранах телевізорів, люди, забивши в пошуковику « Енгін Озтюрк » отримували багато відповідей і вірили всьому. Навіть були такі «новини», що я народився в 1969 році, протягом року багато людей так думали, а на самій- то справі я народився в 1986 році ! Писали ще що я є продюсером, що перед тим як знятися в серіалі «У чому вина Фатмагюль ? » Я зібрав якусь команду для серіалу.
- Що Вам найбільше подобається в собі?
- Відчуття справедливості... По мені так, це те почуття, яке у кожного в цьому світі має бути понад усе, це почуття і врятує всіх ! Те, що раніше називали « неупередженістю » - це і є та сама справедливість....Нравится


Категорія: Останні новини серіалу Величне Століття
Переглядів: 1749 | Коментарі: 1 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *:


Форма входу
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz

Коротко про Серіал Роксолана Величне Століття

Серіал Величне Століття – це один з тих серіалів, дивлячись який можна з головою поринути у стародавні часи коли правив десятий султан Османської Імперії, дізнатися більше про стародавні часи, традиції, звичаї Сходу. Всі серії Ви будете дивитися практично на одному диханні а переглядаючи їх на нашому сайті онлайн українською мовою ви будете вражені наскільки правдиво грають персонажі серіалу. Ви зможете дізнатися про найбільш яскраві події, які відбувалися в ті часи. Ви зможете осягнути більш повне уявлення про таку величну історичну особистість як Султан Сулейман та про людей, які його оточували під час правління. Засліплене кохання до нещасної українки, ревнощі, інтриги та вбивства і все це заради одного єдиного та найважливішого – кохання та прагнення до влади. Це все та інші не менш захоплюючі факти ви побачите на нашому сайті. Дивлячись Величне століття онлайн у нас Вам більше не доведеться шукати інші серії десь в другому місці, оскільки у нас зібрані всі серії з максимально повними описами.

Зміна влади досягнула і Османської Імперії. До правління сходить Великий Султан Сулейман. Його завжди вірний слуга Ібрагім стає його правою рукою – пашею. Сулейман вже має сина Мустафу та жінку Махідевран, та все змінюється після того як в гаремі з’являється нова наложниця на ім’я Олександра (Роксолана) – звичайна дівчина слов’янських коренів, що була взята до полону після набігу жорстоких кримських татар та була продана до гарему Султана Великого. Згідно всіх законів Султан не має права мати більше чотирьох дружин та має право мати стільки наложниць в гаремі, скільки побажає. Як тільки Роксолана потрапила до гарему вона практично відразу дуже приглянулася для Султана а згодом вона прийняла мусульманство та отримала нове ім’я – Хюррем, тобто «весела». Проходить не так багато часу, трапляється безліч різних цікавих подій та фактів і Роксолана вже дружина Сулеймана та мати його дітей. Після одруження Султана з Роксоланою боротьба за владу дуже посилюється. Ось тут і починається так званий «світанок» Великої імперії. Старе правління вже в минулому, на його зміну приходить нове, зовсім інше правління і розпочинається вже нова глава Великої Османської династії. Дивлячись серіал Ви зможете переглянути безліч великих, історичних та легендарних перемог Султана Сулеймана. Зможете пережити разом з героями серіалу як політичні переживання так і різного роду інтриги. Ви можете вже зараз розпочати дивитись Серіал Роксолана Величне Століття онлайн та дізнатися багато цікаво про людей які жили в ті часи.

Всі серії серіалу Величне Століття у відмінній якості. Дивіться серіал онлайн разом з нами. Насолоджуйтесь і занурюйтесь у часи "Величного Століття" прямо зараз. Серіал заснований на реальних подіях.

Права на контент належать телеканалу 1+1