загрузка...
Головна | Реєстрація | Вхід Вітаю Вас Гість | RSS

Категорії розділу
Останні новини серіалу Величне Століття [232]
Всі останні новини Величного століття, про серіал та про акторів
Останні новини серіалу Кесем Султан [6]


Шалені знижкиНаше опитування
Чи подобається Вам дизайн нашого сайту?
Всього відповідей: 1389

Ваша реклама

Тут може бути Ваша реклама


Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


загрузка...
Головна » Новини » Останні новини серіалу Величне Століття

Мехмет Гюнсюр : «У мене була надія доти, поки не побачив катів!»...
25.02.2014, 03:44Мехмет Гюнсюр : «У мене була надія доти, поки не побачив катів!».
Виконавець ролі Шехзаде Мустафи в серіалі «Величне століття» дав інтерв'ю Ейлем Кафтан для газети « Ватан ».
- Ти батько трьох прекрасних дітей. Ти намагався зрозуміти, чому батько убив свого сина?
- Це крайнощі. Але в світовому масштабі. У кожній монархічної системі було якщо не дітовбивство, то братовбивство. Один король вмирає, і його сини починають воювати. Це було у всіх монархів. Ну а у нас це виправдовує закон Фатіха Султана Мехмеда. Тому що не тільки у Османов, а й у всіх монархічних системах найважливіше престол, а потім країна. Домінування на території є найбільш пріоритетним, щоб влада була в руках, щоб трон був твоїм. Це високе положення куди важливіше, ніж навіть сім'я. Я повинен розуміти той період так, як його розуміли тоді.
- Сцена удушення далася тобі важко ?
- Звичайно, важко. Насамперед, дуже важко втілювати історичний персонаж, який жив колись. Потрібно тонко - тонко думати. І, звичайно ж, це дуже складно. Сам цей випадок дуже важкий. Епоха складна. Палац складний. Це зовсім не веселе життя. Частиною нашої роботи є завдання навчитися позбуватися від мороку, коли граємо роль.
- Шокуюча сцена. Тобі снилися кошмари ?
- Ні. Я не дозволяю ролі опановувати мною.
- Які почуття розбудила в тобі сцена кари?
- До цієї сцени мене почали готувати ще тоді, як тільки я почав зніматися в ролі Шехзаде. У мене було багато часу, щоб подумати над цим. Мої почуття були змішані. Те, що батько вбив свого сина, було важко для обох сторін. Для мене є два аспекти: до того, як побачив катів, і після. Спочатку є надія, стійка надія. Є віра в батьківську любов, в її святість. Ця надія настільки велика, що всі слова тих, хто вважає інакше, здаються пасткою. Ну а після того, як побачив катів, я пережив сильне розчарування. Яке тільки може пережити людина.
- Скільки днів знімали сцену страти ?
- Сцену смерті знімали три дні. Прихід до намету - шатер - вихід з намету.
- Під час зйомок цієї сцени траплялися якісь невдачі?
- Під час сцен боротьби обов'язково трапляються якісь непорозуміння. У мене трохи зачеплено ребро. Але потихеньку все проходить.
- Часто були повтори ? Як ти сконцентрувався ?
- Вся сцена, що відбувалася в шатрі, знімалася з 8:30 ранку до 1:30 ночі. Було знято багато дублів. Це був дуже важкий і холодний день. Від А до Я працював весь колектив, причому досить наполегливо.
- Яка емпатія виникла у тебе з Шехзаде Мустафою?
- Виникнення емпатії - це і є початок того довгого шляху, коли відтворюється персонаж. Епоха, палацова життя, розуміння династії. Намагатися усвідомити все це вельми складно, але я не злякався. Все ж, незважаючи на умови того періоду, він був одним з хороших людей, і було досить легко перейнятися і зрозуміти його.
- Ти теж батько. Чи можна пояснити те, що батько вбив свого сина заради «виживання держави»?
- Це незрозуміло.
- Ти очікував такого великого інтересу? Плачуть біля могили, відвідування тюрбе, і навіть звинувачення на адресу Кануні ? Що ти відчув після цього?
- У цій країні був намаз по Чакир з «Долини Волков » ( Чакир - вигаданий персонаж серіалу, який був убитий), Ерола Таша ( актора ) били на вулицях. Звичайно ж, ми очікували це. До того ж, це був самий проникливий момент у всій цій історії. Всі чекали цю сцену. Така реакція людей цілком природна.
- Ти плануєш відвідати Тюрбе Шехзаде Мустафи в Бурсі?
- Так, в найкоротші терміни.
- У прем'єр -міністра були заяви з приводу серіалу. Він каже: «Наші предки не були такими, вони були іншими ». Що ти думаєш з цього приводу? Ви перекручуєте історію?
- Ні, не викривлюємо історію. Якби не цензура в цій країні, то ми б детальніше все показали. До того ж, ми зобов'язані були додати драматизму, так як це драма.
- Перш ніж отримати роль в цьому серіалі, що ти думав про період Османов і про Кануні? Після серіалу відбулися якісь зміни в твоїй свідомості?
- Я був досить непогано обізнаний про османів. Але ніколи так не досліджував той період, як за останні три роки, не читав стільки й не думав так багато над цим. Відтепер в мені є частинка Османської Династії.
- Хоч Османи і здаються вельми патріархальними, але, все ж, вплив жінок був великий, чи не так?
- Разом з етапом підготовки, цей серіал вже чотири роки присутній у моєму житті. Так, вірно, Османи і Туреччина дуже патріархальні. Але, насправді, як і в серіалі, вплив жінок тут великий. Звичайно ж, країна пригнічує жінок, але це не означає, що вони слабкі. У цій країні, в її коренях, на чолі всього стоїть жінка. Анатолія дуже жіночна. Незабаром жінки стануть ще впливовішим.
- Після Італії ти ще залишишся в Туреччині. Через навчання своїх дітей?
- Є багато причин, але жодна з них не стосується освіти. Тому що в Італії освітня система набагато краще. Ми всією сім'єю на час переїхали до Туреччини. Хоч раніше ми й не жили тут так довго, але приїжджали раз в році на три місяці. Ми ніколи не віддалялися надовго від моєї родини. Зараз ми живемо неподалік від моїх батьків, в Зекеріякей. Таким чином, вони можуть більше часу проводити з онуками.
-«Величне століття» привів сюди всю вашу сім'ю?
- Так, головна причина - це «Величне Століття». Це найдовший проект у моєму житті. Але є велика ймовірність, що ми знову переїдемо до Італії.
- У тебе народилася третя дитина. Як звуть?
- Вже пройшов рік. Звуть Хлоя. Це інше ім'я грецької богині родючості. Найстаршій дитині сім з половиною, а середньому чотири з половиною.Нравится


Категорія: Останні новини серіалу Величне Століття
Переглядів: 1344 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *:


Форма входу
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz

Коротко про Серіал Роксолана Величне Століття

Серіал Величне Століття – це один з тих серіалів, дивлячись який можна з головою поринути у стародавні часи коли правив десятий султан Османської Імперії, дізнатися більше про стародавні часи, традиції, звичаї Сходу. Всі серії Ви будете дивитися практично на одному диханні а переглядаючи їх на нашому сайті онлайн українською мовою ви будете вражені наскільки правдиво грають персонажі серіалу. Ви зможете дізнатися про найбільш яскраві події, які відбувалися в ті часи. Ви зможете осягнути більш повне уявлення про таку величну історичну особистість як Султан Сулейман та про людей, які його оточували під час правління. Засліплене кохання до нещасної українки, ревнощі, інтриги та вбивства і все це заради одного єдиного та найважливішого – кохання та прагнення до влади. Це все та інші не менш захоплюючі факти ви побачите на нашому сайті. Дивлячись Величне століття онлайн у нас Вам більше не доведеться шукати інші серії десь в другому місці, оскільки у нас зібрані всі серії з максимально повними описами.

Зміна влади досягнула і Османської Імперії. До правління сходить Великий Султан Сулейман. Його завжди вірний слуга Ібрагім стає його правою рукою – пашею. Сулейман вже має сина Мустафу та жінку Махідевран, та все змінюється після того як в гаремі з’являється нова наложниця на ім’я Олександра (Роксолана) – звичайна дівчина слов’янських коренів, що була взята до полону після набігу жорстоких кримських татар та була продана до гарему Султана Великого. Згідно всіх законів Султан не має права мати більше чотирьох дружин та має право мати стільки наложниць в гаремі, скільки побажає. Як тільки Роксолана потрапила до гарему вона практично відразу дуже приглянулася для Султана а згодом вона прийняла мусульманство та отримала нове ім’я – Хюррем, тобто «весела». Проходить не так багато часу, трапляється безліч різних цікавих подій та фактів і Роксолана вже дружина Сулеймана та мати його дітей. Після одруження Султана з Роксоланою боротьба за владу дуже посилюється. Ось тут і починається так званий «світанок» Великої імперії. Старе правління вже в минулому, на його зміну приходить нове, зовсім інше правління і розпочинається вже нова глава Великої Османської династії. Дивлячись серіал Ви зможете переглянути безліч великих, історичних та легендарних перемог Султана Сулеймана. Зможете пережити разом з героями серіалу як політичні переживання так і різного роду інтриги. Ви можете вже зараз розпочати дивитись Серіал Роксолана Величне Століття онлайн та дізнатися багато цікаво про людей які жили в ті часи.

Всі серії серіалу Величне Століття у відмінній якості. Дивіться серіал онлайн разом з нами. Насолоджуйтесь і занурюйтесь у часи "Величного Століття" прямо зараз. Серіал заснований на реальних подіях.

Права на контент належать телеканалу 1+1