загрузка...
Головна | Реєстрація | Вхід Вітаю Вас Гість | RSS

Категорії розділу
Останні новини серіалу Величне Століття [232]
Всі останні новини Величного століття, про серіал та про акторів
Останні новини серіалу Кесем Султан [6]


Шалені знижкиНаше опитування
Чи подобається Вам 4 сезон і чи дивитесь його на нашому сайті?
Всього відповідей: 1786

Ваша реклама

Тут може бути Ваша реклама


Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


загрузка...
Головна » Новини » Останні новини серіалу Величне Століття

Відповідь критикам серіалу від знаменитих істориків світу
03.03.2014, 21:45"Наскільки важливий для людини власний будинок, настільки важливий для султана гарем, т.к. це його будинок. "Після виходу на екран, серіалу «Величне століття» зібрав рекордну кількість глядачів і рекордна кількість критичних відгуків, серед яких присутні досить різкі висловлювання турецького віце -прем'єра Бюлента Аринча, а також інших видних політичних, громадських діячів та інтелектуалів. У зв'язку з цим ми поговорили з історичним консультантом серіалу доктором історичних наук Ерханом Афйонджу.
- Ви припускали, що серіал викличе таку бурхливу реакцію ?
- Насправді я припускав, що такого роду серіал викличе негативну реакцію, тому що у нас прийнято державних діячів зводити в ранг пророків. Тому в Туреччині дуже важко знімати історичні серіали. З іншого боку, мені не хотілося стояти осторонь, коли почалися зйомки даного серіалу. Є таке поняття, як відповідальність історика. Тому я дав свою згоду на участь в якості історичного консультанта.
- Чи висували ви які-небудь умови для роботи в якості історичного консультанта?
- Моєю єдиною умовою було те, що якщо я скажу «У часи Сулеймана цього не було», цього не повинно бути в серіалі. Коли автор сценарію Мерал Окай і продюсер Тимур Савджі прийняли мої умови, я погодився консультувати проект. Я знав, що серіал будуть дивитися. Відгуки телеглядачів про передачу « Задня кімната історії» і кількість продажів моєї книги «Османська імперія в питаннях» вказували на те, що наш народ цікавиться своєю історією. У Туреччині не вистачає історичних фільмів і серіалів. Так, звичайно, у нас в країні знімається величезна кількість багатосерійних фільмів, але всі вони тематично схожі один на одного. Тому це нормально, якщо щось відмінне від них викликає такий інтерес телеглядачів.
- Серіал більше розкритикували оглядачі газет, ніж історики, деякі навіть називали його «дешевої копією »...
- Що б не робили в Туреччині, все піддається критиці. Особливо якщо це стає популярним. Починаючи з написання сценарію, для виробництва даного серіалу прикладені величезні зусилля. Автор сценарію Мерал Окай до нашого знайомства вивчила дуже багато історичного матеріалу. Потім я їй порадив ще дещо перечитати. Першоджерела у нас надають обмежену інформацію, тому доводиться дуже багато шукати і досліджувати. Були досліджені роботи таких авторів періоду правління Сулеймана як Матракчи Насух, Джелальзаде Мустафа, Бостан Челебі, Табіб Рамазан. Також ми широко використовували працю Ферідун Ахмед Бея « Муншаат ус- Салатін », в якому зібрані листи Сулеймана. Перший раз були переведені на турецьку мову звіти венеціанських послів того часу, серед яких Мініо, Зено і Наваджеро. Також ми вивчили німецькі та французькі джерела. Називати результат всіх цих праць дешевої копією, принаймні, несправедливо.
- Автор сценарію серіалу Окай порівняла звіти венеціанських послів з сучасним сайтом Wikileaks.
- Насправді рапорти венеціанських послів - це документи Wikileaks 16 -го сторіччя. Ми перевели на сучасний турецький ці рапорти, а також переписку Османов з Угорщиною та іншими державами і використовували їх в серіалі.
- А костюми і декорації ?
- Це взагалі плоди надлюдських зусиль. Вони вийшли такими природними, що багато хто думає, що зйомки проводилися в палаці Топкапи.
- Чи згодні ви з критикою, що в серіалі занадто багато часу приділяється темі гарему і жінок?
- Наш серіал - це не тільки серіал про султана Сулеймана. У такому випадку він називався б «Сулейман». Наш серіал оповідає про період життя султана Сулеймана, пов'язаним з Хюррем Султан (Роксолана - прим. Перекладача), про любов і правлінні в цей період. Гарем - це реалія того часу. Якби ми знімали серіал про султана Селіма I, тема гарему не була б так актуальна.
- Сулейман був ласий на жінок чи все-таки був моногамії ?
- Султан Сулейман ні ласим на жінок, як наприклад його онук Мурад III, але в той же час він не був і моногамних. Його дружинами були Хюррем Султан, Махідевран Султан, Гюльфем Хатун і ще дві жінки, які народили йому дітей, але імена яких невідомі. Однак разом з появою в його житті Хюррем Султан він стає як би моногамним."Історія Османської держави настільки велична, що вона тисне на людей. Нам вона здається недосяжною і звідси накладення табу на неї ".
- Можна назвати Сулеймана сластолюбним?
- У наш час мати стосунки з двома або більше жінками вважається сластолюбством. Однак згідно з правовими поняттями того часу полігамія вважалася нормальним явищем. У падишахів мало бути багато дітей для гарантованого продовження династії. Наприклад, в 18 столітті в Іспанії, Австрії, Польщі було дуже багато міжусобиць через те, що правителі не залишали після себе спадкоємців чоловічої статі.
- Чому гарем грав таку важливу роль в житті османських султанів?
- Наскільки важливий для людини власний будинок, настільки важливий для султана гарем, т.к. це його будинок.
- Якими історичними документами, що описують життя в гаремі, ви мали?
- Гарем завжди залишався місцем, покритим таємницею і викликають бурхливі фантазії. Тому на Заході багато хто під виглядом опису гарему описували свої сексуальні фантазії. У гарем не могли потрапити офіційні особи Порти навіть найвищого рівня, а вже представники християнської Європи тим більше! Тим не менш, в західних джерелах можна зустріти багато інформації про гарем, яка, звичайно ж, є плодом фантазії її авторів. До нас дійшли детальні відомості про організаційну структуру і прислугу гарему з османських джерел. У той же час ми не маємо відомості про життя в гаремі, крім двох -трьох мемуарів, написаних у 19 столітті.Нравится


Категорія: Останні новини серіалу Величне Століття
Переглядів: 976 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *:


Форма входу
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz

Коротко про Серіал Роксолана Величне Століття

Серіал Величне Століття – це один з тих серіалів, дивлячись який можна з головою поринути у стародавні часи коли правив десятий султан Османської Імперії, дізнатися більше про стародавні часи, традиції, звичаї Сходу. Всі серії Ви будете дивитися практично на одному диханні а переглядаючи їх на нашому сайті онлайн українською мовою ви будете вражені наскільки правдиво грають персонажі серіалу. Ви зможете дізнатися про найбільш яскраві події, які відбувалися в ті часи. Ви зможете осягнути більш повне уявлення про таку величну історичну особистість як Султан Сулейман та про людей, які його оточували під час правління. Засліплене кохання до нещасної українки, ревнощі, інтриги та вбивства і все це заради одного єдиного та найважливішого – кохання та прагнення до влади. Це все та інші не менш захоплюючі факти ви побачите на нашому сайті. Дивлячись Величне століття онлайн у нас Вам більше не доведеться шукати інші серії десь в другому місці, оскільки у нас зібрані всі серії з максимально повними описами.

Зміна влади досягнула і Османської Імперії. До правління сходить Великий Султан Сулейман. Його завжди вірний слуга Ібрагім стає його правою рукою – пашею. Сулейман вже має сина Мустафу та жінку Махідевран, та все змінюється після того як в гаремі з’являється нова наложниця на ім’я Олександра (Роксолана) – звичайна дівчина слов’янських коренів, що була взята до полону після набігу жорстоких кримських татар та була продана до гарему Султана Великого. Згідно всіх законів Султан не має права мати більше чотирьох дружин та має право мати стільки наложниць в гаремі, скільки побажає. Як тільки Роксолана потрапила до гарему вона практично відразу дуже приглянулася для Султана а згодом вона прийняла мусульманство та отримала нове ім’я – Хюррем, тобто «весела». Проходить не так багато часу, трапляється безліч різних цікавих подій та фактів і Роксолана вже дружина Сулеймана та мати його дітей. Після одруження Султана з Роксоланою боротьба за владу дуже посилюється. Ось тут і починається так званий «світанок» Великої імперії. Старе правління вже в минулому, на його зміну приходить нове, зовсім інше правління і розпочинається вже нова глава Великої Османської династії. Дивлячись серіал Ви зможете переглянути безліч великих, історичних та легендарних перемог Султана Сулеймана. Зможете пережити разом з героями серіалу як політичні переживання так і різного роду інтриги. Ви можете вже зараз розпочати дивитись Серіал Роксолана Величне Століття онлайн та дізнатися багато цікаво про людей які жили в ті часи.

Всі серії серіалу Величне Століття у відмінній якості. Дивіться серіал онлайн разом з нами. Насолоджуйтесь і занурюйтесь у часи "Величного Століття" прямо зараз. Серіал заснований на реальних подіях.

Права на контент належать телеканалу 1+1